• image
  • image
  • image

Vaše slike, tekstove, izveštaje i najave šaljite na adresu elektronske pošte: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Dragi naši članovi PD “NAFTAŠ” Novi Sad,

Iza nas je još jedna planinarska godina. Dvadeset sedam godina je prošlo od naše prve akcije za đake koje smo tada upoznavali sa svetom planinarstva, a sada sa nama planinare njihova deca. Sve ove godine društvo je brojilo 5000 članova, a preko 10 000 je učestvovalo u planinarskim akcijama koje su uspešno i bezbedno organizovane. Svi naši članovi znaju da smo društvo u kome nema mesta za profit, da radimo sve volonterski i iz ljubavi prema prirodi, planinarenju i druženju.
Doneta je odluka da clanarina za 2021. godinu ostane ista kao i  prethodne godine. Pozivamo Vas da budete naš aktivan clan i u 2021. godini. Želimo Vam dobro zdravlje i da predstojeće praznike provedete mirno i zdravo u krugu porodice, a PD “Naftaš” Vas i 2021. godine vodi u planinarske čarolije.

 

bozic3


Rad društva pomažu:

Ko je na mreži: 43 gostiju i nema prijavljenih članova

Preporučujemo:

Popusti za članove:

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com